Dymiński Paweł (Śniardwy) | 25 |
Dobroński Bartosz (Warmia) | 23 |
Bogdaniuk Bartłomiej (Tęcza) | 22 |
Kozłowski Jakub (Czarni) | 22 |
Leśnikowski Kamil (Fortuna) | 21 |
Pawłowski Łukasz (Łyna) | 20 |
Grabowski Mariusz (Wilczek) | 18 |
Jankiewicz Kamil (Orlęta) | 17 |
Tabaka Łukasz (Start) | 17 |
Kurywczak Michał (Granica) | 14 |
Romańczuk Paweł (Orlęta) | 14 |
Bogdanowicz Daniel (Czarni) | 13 |
Gawliński Maciej (Kłobuk) | 13 |
Marcinkiewicz Adam (Śniardwy) | 13 |
Szymański Paweł (Polonia) | 13 |
Wiciński Marcin (Jeziorany) | 13 |
Zych Grzegorz (Łyna) | 13 |
Gołaszewski Daniel (Start) | 12 |
Protas Przemysław (Polonia) | 11 |
Foruś Arkadiusz (Błękitni) | 10 |
Kępka Kamil (Warmia) | 10 |
Sokołowski Adrian (Granica) | 10 |
Szarnecki Kamil (Czarni) | 10 |
Adamczuk Grzegorz (Granica) | 9 |
Hernik Przemysław (Leśnik) | 9 |
Opaliński Kamil (Błękitni) | 9 |
Talaga Piotr (Śniardwy) | 9 |
Ambroziak Robert (Start) | 8 |
Biarda Artur (Wilczek) | 8 |
Cichocki Arkadiusz (Czarni) | 8 |
Cytrala Robert (Wilczek) | 8 |
Dąbrowski Tomasz (Warmia) | 8 |
Rogalski Damian (Leśnik) | 8 |
Bączek Piotr (Polonia) | 7 |
Drażba Sebastian (Czarni) | 7 |
Falkowski Krystian (Jeziorany) | 7 |
Kowalewski Krzysztof (Fortuna) | 7 |
Nosowicz Bartłomiej (Błękitni) | 7 |
Siwik Adrian (Tęcza) | 7 |
Sokołowski Mateusz (Mazur) | 7 |
Sztachański Adam (Śniardwy) | 7 |
Wróblewski Marcin (Polonia) | 7 |
Andruszkiewicz Piotr (Tęcza) | 6 |
Biedka Sebastian (Start) | 6 |
Długołęcki Tomasz (Warmia) | 6 |
Grabowski Marek (Wilczek) | 6 |
Kozłowski Przemysław (Polonia) | 6 |
Kwieciński Marcin (Granica) | 6 |
Maciorowski Michał (Kłobuk) | 6 |
Majewski Konrad (Start) | 6 |
Wójcik Daniel (Orlęta) | 6 |
Adamiak Andrzej (Orlęta) | 5 |
Błaszczyk Adam (Jeziorany) | 5 |
Błaszczyk Piotr (Jeziorany) | 5 |
Bogdziewicz Piotr (Warmia) | 5 |
Gołębiowski Dariusz (Tęcza) | 5 |
Kropiewnicki Artur (Śniardwy) | 5 |
Krupiński Paweł (Kłobuk) | 5 |
Naruszewicz Tomasz (Łyna) | 5 |
Ocias Rafał (Tęcza) | 5 |
Radziwon Paweł (Jeziorany) | 5 |
Sałata Łukasz (Mazur) | 5 |
Wiśniewski Arkadiusz (Mazur) | 5 |
Włoch Wojciech (Start) | 5 |
Zaleśkiewicz Matesz (Orlęta) | 5 |
Biedka Paweł (Start) | 4 |
Bischoff Dawid (Polonia) | 4 |
Buczek Piotr (Tęcza) | 4 |
Ciarkowski Krzysztof (Fortuna) | 4 |
Dobrzyński Aleksander (Błękitni) | 4 |
Kerzkowski Kamil (Kłobuk) | 4 |
Kruczyk Marcin (Błękitni) | 4 |
Poświata Sebastian (Mazur) | 4 |
Reska Rafał (Warmia) | 4 |
Rybkiewicz Przemysław (Tęcza) | 4 |
Stadnicki Patryk (Leśnik) | 4 |
Stankiewicz Łukasz (Fortuna) | 4 |
Sulewski Krzysztof (Jeziorany) | 4 |
Szymanowski Karol (Mazur) | 4 |
Złonkiewicz Rafał (Granica) | 4 |
Żyźniewski Rafał (Granica) | 4 |
Bartycha Bartłomiej (Tęcza) | 3 |
Borucki Daniel (Polonia) | 3 |
Dajnowski Jakub (Polonia) | 3 |
Dziewa Błażej (Kłobuk) | 3 |
Fedczak Krystian (Orlęta) | 3 |
Głuch Michał (Warmia) | 3 |
Jarmicki Artur (Warmia) | 3 |
Kołakowski Aleksander (Warmia) | 3 |
Koziorowski Kamil (Fortuna) | 3 |
Kuzia Dawid (Granica) | 3 |
Marczuk Krzysztof (Czarni) | 3 |
Markisz Bartosz (Orlęta) | 3 |
Mąka Marcin (Mazur) | 3 |
Nicewicz Mateusz (Wilczek) | 3 |
Radkiweicz Dawid (Mazur) | 3 |
Rejmentowski Łukasz (Mazur) | 3 |
Saj Bartosz (Polonia) | 3 |
Sokół Michał (Granica) | 3 |
Szwed Rafał (Fortuna) | 3 |
walkower (Orlęta) | 3 |
Walkower (Start) | 3 |
Wasilewski Michał (Czarni) | 3 |
Wójcik Bartłomiej (Orlęta) | 3 |
Wujtewicz Alan (Jeziorany) | 3 |
Zabielski Grzegorz (Leśnik) | 3 |
Żurawel Piotr (Warmia) | 3 |
Bobel Daniel (Leśnik) | 2 |
Brodowski Wojciech (Kłobuk) | 2 |
Brzeziński Filip (Jeziorany) | 2 |
Brzosek Kamil (Granica) | 2 |
Chyczewski Kamil (Tęcza) | 2 |
Czereszewski Sylwester (Fortuna) | 2 |
Dobrzyński Paweł (Łyna) | 2 |
Dziewa Wojciech (Kłobuk) | 2 |
Gabrusewicz Jacek (Jeziorany) | 2 |
Gołacki Piotr (Fortuna) | 2 |
Gołębiowski Daniel (Wilczek) | 2 |
Grabowski Adam (Wilczek) | 2 |
Izdebski Adam (Kłobuk) | 2 |
Jakubowski Robert (Leśnik) | 2 |
Jaśkiewicz Gaspar (Orlęta) | 2 |
Kowalczyk Piotr (Śniardwy) | 2 |
Król Kacper (Start) | 2 |
Kruk Marcin (Start) | 2 |
Kurywiak Radosław (Granica) | 2 |
Kuszmider Marcin (Błękitni) | 2 |
Matera Karol (Polonia) | 2 |
Młotkowski Piotr (Błękitni) | 2 |
Oleśkiewicz Paweł (Fortuna) | 2 |
Orłowski Mateusz (Łyna) | 2 |
Ormanowski Łukasz (Śniardwy) | 2 |
Perwejnis Tomasz (Fortuna) | 2 |
Rojek Marcin (Orlęta) | 2 |
Schwesig Damian (Orlęta) | 2 |
Siedler Łukasz (Łyna) | 2 |
Skoczeń Damian (Łyna) | 2 |
Skrzecz Łukasz (Mazur) | 2 |
Sosna Łukasz (Kłobuk) | 2 |
Sowul Tom (Fortuna) | 2 |
Sroka Grzegorz (Warmia) | 2 |
Stopieński Leszek (Leśnik) | 2 |
Suchaczewski Robert (Czarni) | 2 |
Szczęsny Jarosław (Czarni) | 2 |
Szusta Dawid (Czarni) | 2 |
Szymski Piotr (Łyna) | 2 |
Świderski Łukasz (Mazur) | 2 |
Terefeńko Łukasz (Łyna) | 2 |
Terlik Mateusz (Orlęta) | 2 |
Wasiulewski Paweł (Mazur) | 2 |
Włodkowski Daniel (Błękitni) | 2 |
Wojtkowski Daniel (Śniardwy) | 2 |
Wożniak Łukasz (Warmia) | 2 |
Wyrębek Piotr (Polonia) | 2 |
Zach Patryk (Mazur) | 2 |
Andrzejewski Paweł (Warmia) | 1 |
Bałdyga Kamil (Start) | 1 |
Bandurow Mariusz (Wilczek) | 1 |
Barański Łukasz (Mazur) | 1 |
Bubieńko Karol (Kłobuk) | 1 |
Cichocki Maciej (Czarni) | 1 |
Czerniak Damian (Mazur) | 1 |
Daszkiewicz Robert (Granica) | 1 |
Dogiel Arkadiusz (Kłobuk) | 1 |
Duchnowski Łukasz (Śniardwy) | 1 |
Foruś Sławomir (Błękitni) | 1 |
Gasperowicz Piotr (Polonia) | 1 |
Gorczyca Konrad (Kłobuk) | 1 |
Gwara Mateusz (Warmia) | 1 |
Harasimowicz Michał (Kłobuk) | 1 |
Iwański Krzysztof (Leśnik) | 1 |
Jarmołowicz Sławomir (Czarni) | 1 |
Jurgielewicz Damian (Warmia) | 1 |
Kaczmarski Piotr (Kłobuk) | 1 |
Kajat Daniel (Wilczek) | 1 |
Karaś Grzegorz (Czarni) | 1 |
Karkusz Szymon (Czarni) | 1 |
Karniej Kacper (Czarni) | 1 |
Kosiński Maciej (Czarni) | 1 |
Król Leszek (Polonia) | 1 |
Krumplewski Damian (Wilczek) | 1 |
Lamparski Dawid (Leśnik) | 1 |
Laskowski Tomasz (Leśnik) | 1 |
Lipowski Aleksander (Śniardwy) | 1 |
Łączyński Krzysztof (Błękitni) | 1 |
Malicki Rafał (Polonia) | 1 |
Maniurski Robert (Śniardwy) | 1 |
Mika Krystian (Polonia) | 1 |
Miliszewski Andrzej (Czarni) | 1 |
Nosek Marcin (Start) | 1 |
Nosowicz Michał (Błękitni) | 1 |
Osmański Patryk (Granica) | 1 |
Pieczko Konrad (Start) | 1 |
Piskorz Sebastian (Wilczek) | 1 |
Pszczółkowski Łukasz (Warmia) | 1 |
Rokojżo Krystian (Kłobuk) | 1 |
Rutkowski Daniel (Jeziorany) | 1 |
Rybkiewicz Sławomir (Tęcza) | 1 |
Rzewnicki Daniel (Granica) | 1 |
Rzońca Dariusz (Tęcza) | 1 |
Samsel Artur (Jeziorany) | 1 |
Semeniuk Radosław (Fortuna) | 1 |
Sidorowicz Jan (Śniardwy) | 1 |
Skalski Piotr (Jeziorany) | 1 |
Sokołowski Arkadiusz (Błękitni) | 1 |
Sosiński Radosław (Łyna) | 1 |
Stadnicki Filip (Leśnik) | 1 |
Staszewski Patryk (Błękitni) | 1 |
Suchocki Mateusz (Granica) | 1 |
Sztymelski Mariusz (Start) | 1 |
Śliwiński Sławomir (Kłobuk) | 1 |
Ukleja Andrzej (Jeziorany) | 1 |
Wasilewski Paweł (Czarni) | 1 |
Waś Paweł (Fortuna) | 1 |
Wiśniewski Karol (Mazur) | 1 |
Zawadzki Daniel (Mazur) | 1 |
Złotucha Dawid (Leśnik) | 1 |
Zych Sebastian (Polonia) | 1 |